Kategorije
Novosti

Dan otvorenih vrata

17.svibnja.2019.g. ispred Osnovne škole Slatine organiziran je Dan otvorenih vrata našeg društva gdje je bila izložena vatrogasna oprema I tehnika. Održana je pokazna vježba “spašavanje iz prometne nezgode , održano je vatrogasno natjecanje djece u nekoliko igara te su uručeni prigodni pokloni za natjecatelje .Nadamo se da ste uživali s nama I da ste zadovoljni s pokaznom vježbom, natjecanjem I na kraju dodjeljenim nagradama.Čestitamo svim pobjednicima natjecanja I zahvaljujemo se svima vama koji ste sudjelovali na danu Otvorenih vrata našeg društva.Posebno se zahvaljujemo nastavnicima OŠ Slatine I ravnateljici gospođi Željki Ninčević koja je uvijek spremna na suradnju. Veliko hvala  Vatrogasnoj zajednici grada Splita I Vatrogasnoj zajednici Splitsko-dalmatinske županije na promotivnim materijalima povodom mjeseca Svibnja ( mjeseca zaštite od požara ).

Loading Facebook Comments ...

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Call Now Button